Promocja szczepień
"Szczepimy się to takie proste "- pod takim hasłem w dniu 25.09.2021r odbył się piknik, podczas którego mieszkańcy miasta i okolic mieli możliwość zaszczepienia się wybraną przez siebie szczepionką. Organizatorem akcji był Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnkowie. Spośród osób zaszczepionych w danym dniu organizatorzy rozlosowali atrakcyjne nagrody w formie bonów zakupowych. Wszystkie osoby uczestniczące w pikniku miały również możliwość skorzystania z poczęstunku- gorącej zupy oraz przepysznej drożdżówki. Dla najmłodszych przygotowane zostały ciekawe atrakcje min. dmuchane zamki. malowanie twarzy, gry i zabawy. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz wozów strażackich oraz policyjnych motocykli.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom wspierającym akcję.
Aldona Skibińska
Kierownik MOPS


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!