"Nie liczę godzin i lat"
Nie liczę godzin i lat" pod takim hasłem w dniu 20.08.2021r Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wspólnie z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej w Czarnkowie zorganizował piknik dla seniorów. Przy muzyce, tańcach i śpiewie 40 osobowa grupa seniorów bawiła się na czarnkowskiej "Marinie". Atrakcją spotkania był godzinny rejs po Noteci ,oraz pokaż ekskluzywnej linii kosmetyków zaprezentowany przez Panią Anetę Góral trenerkę odżywiania i odchudzania. Panie seniorki miały również możliwość uczestniczyć w krótkim zabiegu oczyszczania i nawilżanie twarzy. Seniorzy zadbali również o harmonijną pracę organizmu uczestnicząc w marszu nordic working. Spalone kalorie uzupełnione zostały przepyszny grillem oraz wyjątkowym domowym ciastem. Spotkanie swoją obecnością zaszczyciły również władze miasta Burmistrz Pan Andrzej Tadla oraz zastępca Burmistrza Pan Krzysztof Madaj. Pomimo zmęczenia seniorzy pełni energii i nowych pomysłów już teraz zaplanowali szereg podobnych spotkań . W imieniu swoim i pracowników MOPS dziękuję Panu Krzysztofowi Cimoszko za udostępnienie przystani Marina" oraz pomoc w organizacji rejsów. Dziękuję również wszystkim pozostałym osobom dzięki którym to spotkanie mogło się odbyć. Kierownik MOPS Aldona Skibińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!