Akcja Klucze " Dla Budzika"
KLUCZE Dla "BUDZIKA"
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji

Urząd Miasta Czarnków wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej zachęca do udziału w zbiórce starych niepotrzebnych kluczy , które zostaną przekazane do Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych, gdzie zostaną zezłomowane.
Cały dochód z akcji przeznaczony zostanie na fundację ,,A kogo” pani Ewy Błaszczyk, która prowadzi klinikę ,,Budzik” zajmującą się rehabilitacją i terapią dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klucze wrzucamy do oznaczonych pojemników znajdujących się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej ,oraz Urzędzie Miasta .


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!