Nordic walking 20.10.2021r.
Dnia 20.10.2021r. od godziny 12:00 przy budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej rozpocznie się start „ Jesiennego spotkania ze zdrowiem”. W programie nordic walking, słodki poczęstunek.
Pamiętajmy, że w zdrowym ciele- zdrowy duch.
Serdecznie zapraszamy!
Kierownik MOPS Aldona Skibińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!