Nordic Walking 21.10.2022r.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnkowie zaprasza Seniorów na Spotkanie ze zdrowiem. W programie Nordic Walking, startujemy 21.10.2022r. o godz. 15:00. Zbiórka przed wejściem do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnkowie ul. Browarna 6. Spalone kalorie uzupełnimy pysznym pączkiem. Serdecznie zapraszamy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!