19 dni bez przemocy...
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnkowie przystąpił do Kampanii 19 dni bez przemocy. Przez 19 dni przy współpracy fundacji po Drugie prowadzić będziemy szkolenia dla specjalistów i webinaria dla młodzieży. Przygotujemy również wiele zajęć i konkursów dla dzieci i młodzieży. Wspólnie mówimy S T O P przemocy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!