Logo Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnkowie

Nordic walking 20.10.2021r.

Ocena 0/5

Na jesienne spotkanie ze zdrowiem w dniu 20.10.2021r wybrała się grupa aktywnych osób dla których aktywność fizyczna to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu. Na zaproszenie MOPS spotkanie prowadziła Pani Magdalena Domagała ,profesjonalny instruktor nordic walking. Po krótkiej rozgrzewce ,oraz zapoznaniu się z prawidłową techniką marszu uczestnicy spotkania pokonali piękną trasę wzdłuż Noteci. Na wszystkich uczestników spotkania w sali senioralnej MOPS czekała przepyszna kawa i słodka drożdżówka. Kolejne spotkanie ze zdrowiem już wkrótce.

Kierownik MOPS

Aldona Skibińska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności