W ramach kampanii" 19 dni bez przemocy"Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej uruchomił dyżury specjalistów, którzy zainteresowanym osobom udzielać będą informacji o możliwych do uzyskania formach pomocy .
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!