Logo Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnkowie

Jem zdrowo i kolorowo!

Ocena 0/5

Złe nawyki żywieniowe dzieci często prowadzą do nadwagi, otyłości oraz wynikających z nich chorób towarzyszących.
Dlatego tak ważne jest promowania właściwej diety, kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych u najmłodszych dzieci.
Warsztaty "Jemy zdrowo i kolorowo " przygotowane przez MOPS miały na celu pokazanie dzieciom jak przygotować zdrową kanapkę do szkoły. Dzieci miały możliwość własnoręcznie przygotować kanapkę a potem ją zjeść. Było jak zwykle kolorowo i bardzo wesoło. Prowadzący warsztaty Pani Monika Rzysko wraz z wolontariuszem Kacprem profesjonalnie poprowadzili zajęcia. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali drobną niespodziankę.
 Kolejne warsztaty już wkrótce.

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności